ثریا قاسمی

بازیگر
۰
شما
۱۰/ ۸.۵
۴
سلبریتی‌های مشابه
نگار فروزنده آناهیتا نعمتی مرجانه گلچین نگار جواهریان گلاره عباسی باران کوثری میترا حجار مژگان بیات گلشیفته فراهانی
دنبال کنندگان
۱ نفر
صفحات ثریا قاسمی
فعالیت حرفه‌ای
۱۳۸۸
عروسک
فرشته بیوه زنی است که در محله ای قدیمی با خانواده اش زندگی میکند. پدر او غیاثی به دلیل بدهکاری به سوپری محل رمضون سبیل میخواهد فرشته را به او بدهد و از مسئولیت او خلاص شود . فرشته دنبال کار است اما پیداکردن کار برای او که در بدترین شرایط زندگی میکند کار سختی است . یک روز دخترخاله او مگی که همراه با پدر پولدارش زندگی میکند . او فرم شرکت پولداری را برای فرشته می آورد و از او میخواهد تا با یکدیگر برای استخدام به آنجا برود . او شرایط دروغی را سرهم کرده و در فرم فرشته می نویسد. او فرشته را به خانه اش برده و او را به شکل یک دختر پولدار بالاشهری درآورده و لنز خود را نیز به او می دهد. فرشته در جلسه اول فرم را به نایب رئیس داده و می رود . جلسه دوم فرشته یکی از لنزهایش را خوب به چشمش نمی زند و چشمهایش دو رنگ شده و باعث پیشنهاد خواستگاری از طرف رئیس شرکت میشود. آن دو در شرکتی موافقت می کنند که موبایل را به قیمت ارزان بفروشند. مرد خود را یک مرد دوست داشتنی در ذهن فرشته ترسیم می کند. او یک بار می گوید که می خواهد به خارج برود اما به سراغ نامزد جوان خود می رود. او یک زن دیگر دارد. مگی زن اول مرد را پیدا می کند و او را با فرشته روبرو می کند. مرد در شرکتی دیگر موبایل را به قیمتی گران می خرد و موبایل های بسیاری را بدست می آورد و آن را در شرکت فرشته می فروشد. او خود را با سوزاندن پیشانی و جوهر مالیدن به صورت تبدیل به مرد دینداری کرده و به زندانی می رود که در آن جا حبس است و حاجی او را با این عنوان می شناسد و به او علاقه دارد. فرشته از او شکایت می کند و او و نایب رئیس دستگیر می شوند تا آب خنک بخورند. فرشته یک پیتزافروشی باز می کند و برادرش به سربازی که از آن جا فرار کرده می رود تا آن را به پایان برساند. فرشته از زن اول مرد و نامزد او نیز کمک می گیرد.
به بازی ثریا قاسمی در فیلم عروسک چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰
فعالیت حرفه‌ای
به بازی ثریا قاسمی در فیلم ملودی چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰
فعالیت حرفه‌ای
۱۳۸۲
بله برون
عزت بخشنده، پیرمرد هفتاد ساله ای است که وضع مالی بسیار خوبی دارد، صاحب پنج فرزند دختر شده که دو دخترش را از دست داده و بقیه ی دخترانش ازدواج کرده اند. دامادهای آقا عزت، گرچه آدم های با شخصیت و خوبی به نظر می رسند اما از نظر مالی شرایط ناگواری دارند و عزت با حمایت همسرش شوکت تصمیم دارد بخشی از دارایی خود را به دخترها و دامادهایش بدهد تا بلکه در زنده بودنش خوشحالی آن ها را ببیند. در جلسه ای که برای تنظیم وصیت نامه و تقسیم اموال برگزار می شود، بین دامادها بر سر ارثیه درگیری شدیدی پیش می آید. عزت که وضع را چنین می بیند وصیت نامه را پاره می کند و همه را از خانه اش می راند. پس از چند ماه عزت که دچار یک بیماری سخت شده بار دیگر با تشویق همسرش گناهان دامادهایش را می بخشد و مجدداً تصمیم به تقسیم ارثیه بین آنان می گیرد، اما هنگامی که عزت می خواهد وصیت نامه را امضا کند، حال شوکت به هم می خورد و زمانی که به پزشک مراجعه می کنند، با شگفتی از موضوع حامله بودن شوکت آگاه می شوند که باعث می شود تقسیم ارثیه بار دیگر به تعویق بیفتد، این در حالی است که سارا و سامان، دو نوه ی عزت، نامزد هستند و هر بار ازدواج آن ها به دلیل امضا نشدن وصیت نامه به تعویق می افتد و همه ی امید و آرزوی آن ها برای ازدواج کردن به امضای این وصیت نامه بستگی دارد. از طرفی، دامادهای خانواده که می فهمند مادرزنشان حامله است از ترس اضافه شدن ورثه ی تازه سعی می کنند کاری کنند که بچه ی شوکت خانم سقط شود. اما همه ی نقشه هایشان در این راه، ناکام می ماند و در این مسیر بلاهای مختلفی سرشان می آید. پس از مدتی در آزمایش سونوگرافی معلوم می شود شوکت خانم سه قلو حامله است و هر سه فرزندش هم پسر هستند. بچه ها به دنیا می آیند و عروسی سارا و سامان هم برگزار می شود.
به بازی ثریا قاسمی در فیلم بله برون چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰
فعالیت حرفه‌ای
۱۳۸۲
معادله
بیژن پس از حل معادله ای دشوار در میان استادان و هم دانشگاهیانش مورد توجه زهره قرار می گیرد، اما مشکلی در راه ازدواج این دو وجود دارد. بیژن در مراسم خواستگاری اعلام می کند که از هویت پدرش بی اطلاع است و پدر زهره هم ازدواج این دو را تنها به شرط حضور پدر بیژن ممکن می داند. بیژن تلاش می کند تا با اطلاعاتی که از عمه خانم به دست آورده، پدر گم شده اش را بیابد. از طرف دیگر امیر، دوست و هم خانه و هم کلاس بیژن، هم در صدد رسیدن به زهره است و با استفاده از تنگنایی که دوستش در آن گیر کرده، راه حل معادله ی اینترنتی را از او می رباید و به نام خودش ارائه می دهد. بیژن پس از یافتن پدرش، علی مراد، متوجه می شود که او قصد ندارد هویت پسرش را به رسمیت بشناسد. علی مراد که زنان صیغه ای متعددی دارد و آنان را از همسر و فرزندانش پنهان می کند، قربانی نقشه ی بیژن و زهره می شود. ناصر، برادر ناتنی بیژن، پس از آگاهی از قضیه سعی می کند بیژن را از سر راه پدرش دور کند چون وجود او ممکن است شرایطی را به وجود بیاورد که سرمایه ی پدرش تقسیم شود، از این رو با امیر همدست می شود. خواستگاری های متعدد امیر و خانواده اش از زهره نتیجه نمی دهد تا این که پس از دستگیری بیژن، زهره برای حفظ جان او به ازدواج با امیر رضایت می دهد. همسر علی مراد وقتی در جریان هویت قرار می گیرد، پس از مجادله فراوان، به همراه شوهرش تصمیم می گیرند تا او را همچون فرزند خودشان داماد کنند و این همزمان با مراسم ازدواج امیر و زهره است. فرار بیژن از مخفی گاهی که او ار به آنجا برده اند، نقشه ی امیر و ناصر را به هم می ریزد و امیر برای از بین بردن شاهد، ناصر را زندانی و مجروح می کند. ورود علی مراد، همسرش و بیژن به مراسم عروسی، کشمکش و جنجال زیادی را به همراه می آورد تا این که این دو سرانجام به یکدیگر می رسند.
حسین یاری | مریلا زارعی | سعید پورصمیمی
به بازی ثریا قاسمی در فیلم معادله چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰