مرضیه برومند

کارگردان | فیلم‌نامه‌ نویس | تهیه کننده | بازیگر | مجری طرح
۰
شما
۱۰/ ۰
۰
سلبریتی‌های مشابه
ثریا قاسمی سحر ولدبیگی ترانه علیدوستی مهراوه شریفی‌نیا پریناز ایزدیار هنگامه قاضیانی فاطمه گودرزی فریماه فرجامی نگار جواهریان
دنبال کنندگان
۰ نفر
صفحات مرضیه برومند
فعالیت حرفه‌ای
۱۳۸۳
در به درها
جوانی روستایی به نام توفان سرایداری یک باغ را به جای عمویش چند روزی بر عهده گرفته است. به تدریج عروسک‌های مختلفی در یک شب بارانی از سقنقور گرفته تا اسی گونزالس، مادر فولادزره، یه کتی، سامانتا و فردی به این تصور که باغ، خانه مادربزرگ است به آنجا پناه می‌برند. توفان که غافلگیر شده ابتدا از دوستی با آن‌ها سر باز می زند،اما به تدریج کنجکاو رفتار و کارهای آن‌ها می‌شود. از طرفی صاحب اصلی باغ که در خارج زندگی می‌کند و وکیل است قصد دارد باغ را به ترفندی بفروشد و با پول آن به خارج برود. او تصمیم دارد اورکی را که برج ساز است وادار به خرید باغ کند. توفان و عروسک‌ها که پی به قصد وکیل برده اند و بیم آن می‌رود که باغ سرسبز از بین برود، ابتدا قصد دارند اورکی و وکیل را ادب کنند اما با پیشنهاد لیلی، دختری که در خانه مجاور باغ زندگی می‌کند، آن‌ها جشن عروسی جن و پری را ترتیب می‌دهند و اورکی به این خیال که ارواح ساکن آنجا هستند از باغ فرار می‌کند و پولش را از وکیل پس می‌گیرد. در این مدت که توفان و عروسک‌ها با هم صمیمی شده‌اند تصمیم می‌گیرند برای زندگی به شهرستان محل زندگی توفان بروند.
سید محمود موسوی‌نژاد | مهیار مجیب | لیلی رشیدی
به اجرای طرح مرضیه برومند در فیلم در به درها چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰
فعالیت حرفه‌ای
۱۳۸۲
چند تار مو
مادر مهندس پیرزاد در مکالمه ی تلفنی با هما متوجه می شود که او از همسرش پژمان جدا شده، به هما اطلاع داده می شود پسرش بهزاد در درگیری های دانشجویی دستگیر شده و او راه چاره ای را جست و جو می کند. پژمان به همراه پسرش سپنتا و زنی به نام بیتا عازم شمال است. سیما خواهر هما که کارشناس محیط زیست است در سفر کاری به سر می برد و مهندس پیرزاد با برادرش به شکار مشغول است. واکنش سیما در قبال دستگیری بهزاد، واداشتن هما به تماس با پژمان است. تماس تلفنی میان هما و پژمان، سفر او را ناتمام می گذارد و او به همراه بیتا و سپنتا به تهران بازمی گردند. مهندس پیرزاد که به هما تمایل دارد، سعی می کند به هر بهانه اعتماد و توجه او را جلب کند، اما واکنش جدی هما و پیش کشیدن موضوع همسر پیرزاد که در کانادا زندگی می کند، باعث ختم غائله می شود. سیما در آستانه ی ازدواج با سعید قرار دارد و بیش از همه به هما نزدیک است. پگاه که ادعا می کند دوست و همکلاسی بهزاد است با هما تماس می گیرد و برایش شعر می خواند. هما در بحران موجود، با شیرین تماس می گیرد تا از نفوذ شوهرش برای آزادی بهزاد استفاده کند. شیرین ناگهان خبردار می شود که پسرش در یک آرایشگاه دستگیر شده، از این رو با هما تماس می گیرد و از او می خواهد که از طریق مادرش اقدام کند. مادر هما که او و سیما را طرد کرده، با بی تفاوتی از موضوع می گذرد و هما که از نیت مهندس پیرزاد آگاه است، مجبور می شود از اعتبار او برای آزادی بهزاد استفاده کند. بیتا در اقدامی ناگهانی با هما تلفنی صحبت می کند و با او قرار می گذارد تا به واسطه ی یکی از آشناهایش زمینه ی آزادی بهزاد را فراهم کند. پیش از این دیدار، سرنشین دیوانه ی یک موتور سیکلت، گوشی هما را می رباید و بیتا را مضروب می کند. در پایان پژمان که از رابطه ی هما و بیتا آگاه شده با دوست پزشکش تماس می گیرد تا به یاری هما بشتابد که در بیمارستان بستری است.
بهناز جعفری | فریبا کامران | افسانه چهره‌آزاد
به بازی مرضیه برومند در فیلم چند تار مو چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰
فعالیت حرفه‌ای
۱۳۷۸
میکس
چند روز بیشتر به شروع جشنواره نمانده و فیلمی که خسرو ساخته در مرحله صداگذاری دچار مشکل شده، فرسودگی دستگاه‌های فنی، قطع و وصل مدام برق، آماده نبودن موسیقی متن و خستگی عوامل فنی که به طور شبانه‌روزی مشغول به کار هستند باعث ایجاد فضایی پرتنش و عصبی کننده شده است. از سوی دیگر الزام حضور فیلم در جشنواره که شرط لازم برای نمایش عمومی آن در سال آینده است، باعث شده تهیه کننده هم لحظه به لحظه فشار بیشتری برای آماده شدن فیلم به خسرو وارد کند، در حالی که هنوز مونتاژ فیلم کامل نشده و حتی چند صحنه‌ای را که در مراحل آخر فیلمبرداری کرده‌اند از لابراتوار به دستشان نرسیده است. خسرو تمام انرژی خود را به کار می‌گیرد و با خواهش و تمنا عوامل را تشویق به ادامه کار می‌کند. در حالی که امیدی به آماده شدن فیلم در زمان مقرر نیست. ناصر چشم آذر آهنگساز فیلم هم دچار بحران روحی است و از آماده کردن موسیقی متن طفره می‌رود و وقتی خسرو با شگردهای مختلفی او را به استودیوی ضبط موسیقی می‌برد، خستگی نوازندگان مانع از اجرای موسیقی می‌شود و دست آخر چشم آذر یک تنه با سینتی سایزر موسیقی را اجرا می‌کند. در میان هجوم این مصائب که باعث افزایش استرس خسرو شده، گروه سازنده فیلم هم چندان دل به کار نمی‌دهند و بار نگرانی او را با همکاری شان کاهش نمی‌دهند. در میان این همه گرفتاری چند صحنه‌ای از فیلم سانسور می‌شود که نیازمند دستکاری تدوین و حضور مجدد بازیگران برای صدابرداری است. اما لیلا حاتمی و علی مصفا دو بازیگر فیلم با همدیگر قهر کرده‌اند و حاضر به گفتن جمله هایشان نیستند. وقتی محمدرضا شریفی نیا آن دو را آشتی می‌دهد و مشکل را حل می‌کند، نوبت امید روحانی است که با حضور بی موقع خود و تقاضای مصاحبه در آن وانفسا خسرو را کلافه تر می‌کند. سرانجام فشار کار خسرو را دچار جنون می‌کند و قصد دارد همه چیز را به هم بریزد اما افراد گروه، او را به یک صندلی می‌بندند و کار را ادامه می‌دهند. روز نمایش فیلم قرار می‌شود نمایش حلقه‌های آماده فیلم شروع شود تا باقی پرده‌ها برسد، اما وقفه‌های بین رسیدن پرده‌ها به سینما حوصله تماشاگران را سر برده و تعدادی از آنها از شدت کلافگی روی سن سالن نمایش کمدی مسخره‌ای را اجرا می‌کنند.
لیلا حاتمی | علی مصفا | ناصر چشم‌آذر
به بازی مرضیه برومند در فیلم میکس چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰
فعالیت حرفه‌ای
۱۳۵۷
دایره مینا
پسر جوانی همراه با پدر پیر و بیمارش از خیابان‌های حاشیه شهر به راه می‌افتند و به بیمارستانی می‌رسند. مقابل در بیمارستان با آقای سامری برخورد می‌کنند. پدر از او صدقه می‌خواهد. سامری به آن‌ها می‌گوید که اگر می‌خواهند به راحتی پولدار شوند فردا صبح ساعت شش سر چهار منتظر او باشند.صبح روز بعد پدر و پسر سوار کامیونی می‌شوند که «دونر» ها را به آزمایشگاه می‌برند.پدر و پسر هنوز نمی‌دانند برای چه و به کجا می‌روند و از پرسش‌های خود نیز نتیجه نمی‌گیرند.در آزمایشگاه پدر متوجه می شود که می خواهند از او خون بگیرند و شدیدا به این عمل اعتراض می‌کند ولی از پسرش خون گرفته می‌شود و «سامری» در مقابل 20 تومان پول به او می‌دهد. سامری از او می‌خواهد برای او کار کند و برای آزمایشگاه خون‌گیری «دونر» جمع‌آوری کند و بدین ترتیب پسر مشغول به کار می‌شود. پدر در این میان فوت می‌کند و پسر در این کار روز به روز بیشتر فعالیت می‌کند و زندگی تازه‌ای را آغاز می‌نماید.
به بازی مرضیه برومند در فیلم دایره مینا چه امتیازی می‌دهید؟
۰
شما
۰ /۱۰
۰