حامد همایون فعالیتش را از سر می‌گیرد
حامد همایون خواننده پاپ به زودی فعالیت‌های خود را با برگزاری کنسرت‌های مقرون به صرفه برای مخاطبان و همچنین انتشار آلبوم از سر می‌گیرد.

محسن رجب‌پور روز یک‌شنبه با اشاره به افزایش قیمت چند برابری همه کالاها در ماه‌های اخیر گفت: زنگ خطر حذف محصولات فرهنگی از سبد خرید خانوارها به صدا در آمده و عبور از این بحران جز با کمک و اقدام نهادهای دولتی امکان‌پذیر نیست.

 

وی که با کاهش قیمت بلیط‌های کنسرت و قیمت آلبوم‌های موسیقی سعی دارد در مسیر کاهش هزینه محصولات فرهنگی پیش‌قدم شود، گفت: در حال حاضر همه چیز به نسبت چند ماه قبل نزدیک به سه برابر افزایش قیمت پیدا کرده است و این افزایش قیمت اولین تأثیر خود را در محدودشدن هزینه‌های فرهنگی خانوار خواهد گذاشت. هر روز نیاز به یک اقدام جدی بیش از پیش احساس می‌شود.

 

در چنین شرایط نگران‌کننده‌ای بر حسب وظیفه تصمیم گرفتیم با تمهیداتی از جمله کاهش قابل توجه قیمت بلیط کنسرت‌ها گام نخست در این رابطه را برداریم.


مدیرعامل شرکت ترانه شرقی در پاسخ به پرسشی مبنی بر چگونگی کاهش قیمت بلیط ها و هزینه های تمام شده گفت: در این شرایط سعی کردیم از میزان سود خود تا حد قابل توجهی بکاهیم و به قولی بر روی لبه تیغ حرکت کنیم اما اجازه ندهیم تا روند تولید و مصرف کالاهای فرهنگی در کشور متوقف شود.

 

این مدیر برنامه پیشکسوت موسیقی در ادامه صحبت‌های خود به نقش غیرقابل‌انکار سازمان‌ها و نهادهای دولتی در تعدیل هزینههای تولید محصولات فرهنگی و برگزاری کنسرت‌ها اشاره و ابراز امیدواری کرد که این نهادها هم با تعدیل و کاهش هزینه‌ها از قبیل کاهش اجاره بهای سالن‌ها راه را برای ایجاد فضایی شادتر و پرنشاطتر برای مردم جامعه هموارتر کنند.

 

رجبپور در ادامه به برنامه‌های «حامد همایون» در آغاز فصل جدید فعالیت های این خواننده اشاره کرد و گفت: با برگزاری چند کنسرت و انتشار دومین آلبوم رسمی این هنرمند در زمستان سال ۹۷مخاطبان حامد همایون را شگفتزده خواهیم کرد.

 

تهیه‌کننده و مدیربرنامه های حامد همایون افزود: بنا به دلایلی تصمیم گرفتم تا این هنرمند بیش از ۹ ماه در هیچ اجرای زنده ای حضور نداشته باشد. با وجود تقاضاهای بسیاری که از سوی برگزارکنندگان کنسرتها در تهران و شهرستان داشتیم احساس کردم که حال جامعه خوب نیست و در چنین شرایطی نمی‌توان از مخاطبان انتظار استقبال پرانرژی داشت اما با حدود ۹ ماه بررسی و برنامه‌ریزی تصمیم گرفتیم تا دوباره حامد همایون اجرای زنده داشته باشد. همچنین تصمیم به تولید تکآهنگ و انتشار آلبوم جدید گرفتیم.

 

محسن رجبپور با اشاره به این نکته که هماکنون هم بسیاری از مسائل موافق میل مردم نیست، ابراز امیدواری کرد که با تصمیم‌گیری‌ها و برنامهریزیهای انجام شده، شرایط خوبی را برای یک بازگشت تأثیرگذار فراهم کنیم. به عنوان مثال قصد داریم در آبان و آذر سه قطعه «پرسه»، «خلسه» و «زلزله» را از طریق فضای مجازی در دسترس مخاطبان قرار دهیم.


وی در باره فضای این سه قطعه گفت: این سه اثر با کارهای قبلی همایون تفاوت زیادی دارد و فکر می‌کنم می تواند مورد توجه طرفداران این خواننده قرار بگیرد.

 

این ناشر موسیقی در رابطه با برگزاری کنسرت‌های همایون گفت: قصد داریم از نیمه آذرماه کنسرت های شهرستان این خواننده را از آبادان و شیراز آغاز کرده و از اواخر آذر ماه کنسرت‌های تهران را برگزار کنیم.


وی با اشاره به تغییرات اساسی اعمال شده در نحوه مدیریت هنری برنامه‌های همایون گفت: انتظار می‌رود نمود این تغییرات را در کنسرت‌ها شاهد باشیم. به طوری که تماشاگران در اجراهای زنده شاهد ارائه قطعات جدید با شکلی متفاوت خواهند بود. البته قطعات قدیمی نیز برای طرفداران اجرا می شود اما نحوه تنظیم این قطعات نیز به شکلی خواهد بود که مخاطبان شاهد اجراهای متفاوتی خواهند بود.

 

این تهیه‌کننده درباره آلبوم جدید همایون گفت: ما در مجموع ۱۰ قطعه جدید داریم که در این آثار علاوه بر استفاده از شاعران، آهنگ‌سازان و تنظیم‌کنندگان جدید، فضایی را به مخاطب معرفی کرده‌ایم که قطعاً پس از مواجهه با آن‌ها غافل‌گیر خواهد شد. البته ما غیر از آن سه قطعهای که اشاره کردم، به زودی یک موزیکویدئو جدید نیز منتشر می کنیم و پس از آن نیز در دی ماه نسبت به انتشار دومین آلبوم رسمی حامد همایون اقدام خواهیم کرد.
رجب‌پور در باره تصمیم خود برای نام‌گذاری آلبوم جدید حامد همایون گفت فعلاً نامی برای این آلبوم مشخص نشده است. 

نظرات کاربران
اولین نفری باشید که در این باره نظر می‌دهید.