شهرام ناظری برای انیمیشن حماسی «آخرین داستان» خواند
شهرام ناظری، استاد آواز ایرانی، تیتراژ پایانی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر و آهنگ‌سازی فرید الهامی را خواند.

شهرام ناظری با خوانش اشعاری از شاهنامۀ فردوسی، آهنگ‌سازی فرید الهامی و سرپرستی کریستف رضاعی تیتراژ پایانی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر و  تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف را خواند.

علی رحیمی نوازندۀ دف و فرید الهامی نوازندۀ تنبور این قطعه هستند که با پیشنهاد کریستف رضاعی، آهنگ‌ساز این انیمیشن شکل گرفت.

این انیمیشن برای نخستن‌بار در ایران در بخش سینمای ملی و بخش بین الملل پویانمایی (تنها نمایندۀ ایران در بخش بین‌الملل پویانمایی) سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان رونمایی خواهد شد.

«آخرین داستان» با برداشتی آزاد از شاهنامه به روایت قصۀ ضحاک ماردوش، کاوۀ آهنگر و آفریدون می‌پردازد. پرویز پرستویی، لیلا حاتمی، حامد بهداد، اشکان خطیبی، بیتا فرهی، اکبر زنجان‌پور، فرخ نعمتی، حسن پورشیرازی، باران کوثری، مجید مظفری، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی‌نیا، زهیر یاری، و بانیپال شومون از گویندگان نقش‌های این انیمیشن هستند.

نظرات کاربران
اولین نفری باشید که در این باره نظر می‌دهید.